Opinie / Relacje - Chiropraktyka - Naturoterapia


Chiropraktyk / Kręgarz – Hipnoza Opinie / Relacje pacjentów terapii naturalnych

Pozytywna opinia

Zdecydowanie najlepszy specjalista z jakim miałem przyjemność współpracować. Profesjonalista , który potrafi postawić na nogi. Borykałem się z ogromnym bólem w odcinku piersiowym,oraz czułem kłucie przy głębokim wydechu w klatce piersiowej. Przypadek z którym nikt nie potrafił sobie poradzić, a odwiedziłem wielu specjalistów nawet we Wrocławiu. Po pierwszej wizycie u Pana Grzegorza była wyraźnie odczuwalna poprawa. Druga wizyta i efekt jest taki że w końcu mogę się wyspać i wstać bez bólu pleców. W końcu trafiłem na kogos kto naprawde pomogl i bez problemu dotarl do zrodla problemu. Polecam w 100 %

P. Damian

Zródło Google


Pozytywna opinia

Bardzo polecam. Myślałem że już nic mi nie pomoże i to już ten wiek. Grzegorz pokazał mi jak bardzo się myliłem

Beniamin

Źródło facebook


Pozytywna opinia

Jestem w trakcie terapii u P. Grzegorza Marć, jednak jakie było moje zdziwienie, że po pierwszej wizycie ustąpiły moje dolegliwości kręgosłupa, bioder, ręki w około 80 %. Po wielu latach rehabilitacji w różnych szpitalach, kilkutygodniowych zabiegach nigdy nie było takich efektów . Szczerze polecam P. Grzegorza wszystkim cierpiącym na dolegliwości związane z kręgosłupem, biodrami itp.

P. Ela

Zródło Google


Pozytywna opinia

U Grzegorza miałam okazje być i na sesji hipnozy i na ustawieniu kręgosłupa, polecam z całego serca. W jednym i drugim przypadku postawił na nogi.

P. Marta

Zródło Google


Pozytywna opinia

Polecam serdecznie! Profesjonalna, fachowa a przede wszystkim skuteczna pomoc. Nie byłem w stanie wchodzić po schodach, podnieść nogi – kręgosłup po jednej wizycie ustabilizowany. Dziękuję bardzo 🙂

Zródło Google


Pozytywna opinia

Od tygodnia chodziłam z bólem w odcinku szyjnym Pan Grzegorz pozbył się go w 20minut. Naprawdę polecam.

P. Danyca

Zródło Google


Pozytywna opinia

Polecam. Prawdziwy fachowiec. Postawił męża na nogi.

P.Renata

Zródło Google


Pozytywna opinia

Miałem w życiu okazję skorzystać z pomocy wielu „specjalistów” oferujących terapie manualne kręgosłupa, lecz one były robione „mechaniczne” i tak samo u każdego pacjenta. Powodowały one więcej szkód niż pożytku. Pan Grzegorz pomógł mi przy potwornych bólach głowy i kręgosłupa spowodowanych pracą i stresem. Kilka zabiegów i już od roku mam spokój. Po każdym zabiegu człowiek wychodzi rozluźniony i naprawdę wyprostowany 🙂 Profesjonalista w pełnym znaczeniu tego słowa! Do pacjenta podchodzi indywidualnie i dawką dużej empatii. Polecam z czystym sumieniem.

P. Janusz

Źródło Google


Pozytywna opinia

Serdecznie polecam Pana Grzegorza! Po ciąży pojawiły się problemy z kręgosłupem lędźwiowym utrudniające normalne funkcjonowanie. Terapia pomogła mi pozbyć się problemu. Polecam nawet w stanach ostrych, natychmiastowa ulga.

P.Katarzyna

Źródło Google


Pozytywna opinia

Po ciąży miałam duże problemy z bólem w okolicy lędźwiowo-krzyżowej do tego stopnia, że ciężko mi było chodzić, a nawet siedzieć. Odwiedziłam wielu specjalistów. Od lekarza, który skierował mnie na ultradźwięki i inne cuda gabinetu fizjoterapeutycznego (bez efektu) po fizjoterapeutę i osteopatę (również bez efektu). Mój dzień zaczynał się od wzięcia leków p/bólowych bo nie byłam w stanie normalnie funkcjonować i bałam się, że tak już zostanie, że muszę się przyzwyczaić do ciągłego bólu i dyskomfortu… Na szczęście trafiłam do Pana Grzegorza. Już po JEDNEJ wizycie w gabinecie odstawiłam leki, a ból minął! Na każdą wizytę czekam z niecierpliwością bo po niej czuję się jak nowonarodzona! Rozluźniona i „poskładana”! Polecam z całego serca!!!

P. Joanna

Źródło Google


Pozytywna opinia

Polecam z całego serca. Pan Grzegorz tak jak obiecał terapia daje ogromne efekty i wiem że jak tak dalej pójdzie uniknę operacji kręgosłupa. Wielkie dzięki

P.Ela

Źródło Google


Pozytywna opinia

Gorąco polecam. Pan Grzegorz jest profesjonalistą w każdym calu, weszłam do gabinetu na „czworaka”, a wyszłam wyprostowana????. Jeszcze trochę pracy przede mną ale wierze ze Pan Grzegorz mnie naprawi????

P. Asia

Zródło Google


Pozytywna opinia

Bardzo polecam. Myślałem że już nic mi nie pomoże i to już ten wiek. Grzegorz pokazał mi jak bardzo się myliłem.

P. Beniamin źródło Facebook


Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, ból znikną już po jednym spotkaniu. Polecam z czystym sumieniem.

P. Danuta

Źródło Google


Pozytywna opinia

Trafiłem do Grzegorza z blokadami ruchowymi w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, szyi i barku. Po dwóch wizytach wszystkie bóle ustąpiły. Bardzo polecam ??

P.Marek

Źródło Facebook


Pozytywna opinia

Polecam

Jestem w trakcie terapi ale juz widac super efekty
Bol biodra ustapil ?
Łokiec super poprawa
Bardzo sie ciesze ze trafilam do p. Grzegorza
Dziekuje❤️
P. Małgosia

Pozytywna opinia

Serdecznie polecam. Skuteczna pomoc i niesamowitą wiedza. Profesjonalnie, rzetelnie i rzeczowo.

Jaro

Pozytywna opinia

Polecam wizytę w gabinecie na wszelakie bóle. Drugi już raz uzyskałam pomoc i poprawę na dokuczliwe dolegliwości, bez konieczności zażywania leków a bolało bardzo?Holistyczne podejście do problemu, czego brak w dzisiejszej medycynie jest dla mnie bezcenne.?‍♀️

P. Barbara

Źródło Facebook


Pozytywna opinia

Umiejętności p. Grzegorza są zadziwiające. Do problemów spotkanej osoby podchodzi całościowo. Skutecznie motywuje do zmian, które zmniejszają dolegliwości. Znajduje rozwiązania dla problemów zdrowotnych dla niego widocznych, a przez osobę jeszcze nie dostrzeganych lub widzianych jako przejaw upływającego czasu.

P. Wanda

Źródło Facebook


Pozytywna opinia

Polecam gorąco. Stawia na nogi nawet najgorsze przypadki ?

P. Justyna

Źródło


Pozytywna opinia

Polecam z całego serca.Jestem co prawda w trakcie terapii manualnej kręgosłupa i cóż mogę powiedzieć pan Grzegorz to cudotwórca oraz profesjonalista. Jestem po 3 seansach i widzę bardzo dużą różnicę gdy przyszłam po raz pierwszy.Stan mojego kręgosłupa znacznie się poprawia, przykurcze i napięcia stopniowo znikają, a ja czuje się coraz lepiej.Dziękuję najmocniej.

P. Gosia

Źródło


Małgorzata O.

Pozytywna opinia

Trafiłam do pana Grzegorza z bólami całego kręgosłupa oraz zawrotami głowy. Po pierwszej terapii manualnej zawroty głowy zaprzestały i ich już nie mam. Z racji tego, że moim problem są napięcia mięśni głównie odcinek szyjny oraz przykurcze w dużej mierze teraz pan Grzegorz na tym pracuje aby przywrócić mnie do pionu i funkcjonowania bez ból, muszę przyznać, że jestem na dobrej drodze. Moja głowa zrobiła się jakby luźniejsza i mam wrażenie, że w końcu wstaję wyspana i bez bólu pleców. Ponadto ogólne samopoczucie jest dużo lepsze. Ćwicz jogę, niektóre ćwiczenia sprawiały mi dużą trudność, teraz wykonuję je sprawniej i łatwiej. Wiem, że jeszcze przede mną długa droga, ale w końcu znalazłam po długich poszukiwaniach znalazłam chyba właściwy kierunek. Dziękuję panie Grzegorzu i serdecznie polecam.

Źródło


P. Iwona

Pozytywna opinia

polecam z całego serducha…po prostu Mistrz??

Źródło


P. Przemysław

Pozytywna opinia

Pan Grzegorz postawił mnie na nogi . Tylko On pomógł pozbyć mi się mojego problemu z bolącym kręgosłupem . Gorąco polecam .

Źródło


Pozytywna opiniaP.Danuta

Godny zaufania i polecenia, miła i przyjazna atmosfera.

Źródło


Pozytywna opinia
Zgłosiłam się do Pana Grzegorza z wielką obawą ale też z nadzieją na uzyskanie pomocy w poprawie mego zdrowia. Od lat cierpiałam na powracające bóle kręgosłupa i barku. Ostatnio promieniujący ból do lewej stopy doprowadził do jej niedowładu co znacznie ograniczało codzienne funkcjonowanie. Kilka zabiegów Pana Grzegorza doprowadziło do widocznej poprawy. Noga wreszcie idzie tam gdzie ja chcę a o bólu w barku zapomnialam po pierwszej wizycie. Polecam terapię manualną bo to działa pozytywnie na nasz organizm nie tylko przeciwdziała bólom ale dodaje energii, jestem tego przykładem. Z Panem Grzegorzem spotkam się napewno gdy coś będzie mnie boleć gdyż miła fachowa terapia prowadzona z szacunkiem to lekarstwo którego nam trzeba. Polecam
    P. Wanda

Pozytywna opinia

Bardzo polecam Pana Grzegorza! Ból kręgosłupa, który odczuwałam od prawie półtora roku, przeszedł po jednym spotkaniu. Po prostu nie mam słów, tylko słowa podziękowania. Bardzo dziękuję i polecam!

P. Nelia

Źródło


 P. Danuta
Pozytywna opinia
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu, ból zniknął już po jednym spotkaniu. Polecam z czystym sumieniem.

Źródło opinia Google – kliknij na link

Mistrz nad mistrzów !!! Polecam z czystym sumieniem !!!

P. Olimpia

Źródło opinia Facebook – kliknij na link


P. Adriana
Pozytywna opinia
Ich dachte der Urlaub sei gelaufen als ich plötzlich ein stark stechenden Schmerz in der Leiste verspürt habe. Herr Marc hat mir sehr kurzfristig einen Termin gegeben und binnen weniger Handgriffe sofort den Schmerzpunkt lokalisieren und behoben. Ich bin ihm dafür so dankbar!! Mein Urlaub ist somit gerettet. Wärmstens zu empfehlen!!
Tłumaczenie
Myślałam, że wakacje się skończyły, gdy nagle poczułam ostry, przeszywający ból w pachwinie. Pan Marc umówił mnie na spotkanie w bardzo krótkim czasie i natychmiast zlokalizował punkt bólu w ciągu kilku kroków. Jestem za to bardzo wdzięczna !! Moje wakacje są więc uratowane. Serdecznie polecam !!

P.  Artur B
Pozytywna opinia

Trafiłem do Pana Grzegorza z bólami kręgosłupa, które wymagały już stosowania mocnych leków przeciwbólowych. Specjaliści z ortopedii rozkładali ręce i standardowo zalecali zabiegi fizjoterapii, które niestety nic nie pomagały. Po pierwszej wizycie duża poprawa, normalny, spokojny sen – wcześniej kilkakrotne pobudki przy zmianie pozycji spania. Kolejne coraz rzadsze wizyty doprowadziły do normalnego funkcjonowania kręgosłupa i całkowitego ustąpienia bólu który występował przy niektórych czynnościach. Polecam

 Źródło


Grzegorz jest niesamowitym człowiekiem i jestem mu ogromnie wdzięczna za sesje hipnozy, poprzez które pozbyłam się wielu fobii i lęków napędzających mój stres. Nagle znikł mi gdzieś lęk do gryzoni, ustąpiły ataki paniki w metrze, którym przed hipnozą nie byłam w stanie przejechać nawet kilku stacji, jestem spokojniejsza, bardziej wyciszona i nie reaguję warczeniem na wszystko! Przestałam wściekać się na rzeczy, na które nie mam wpływu i nie zamartwiam się już tym, co ma się wydarzyć. Ponadto, miałam z Grzegorzem również sesje na kręgosłup i pomógł mi bardzo, bo wreszcie przestały mnie boleć plecy, biodra i kolana! Polecam szczerze sesje z nim każdemu, kto jeszcze się waha, a jedyne czego można tylko żałować to to, że wcześniej się z jego usług nie skorzystało, bo wszystko nagle staje się prostsze i bezbolesne! Grzegorz, serdecznie dziękuję Ci za pozytywny wpływ na mnie i szkoda, że Ciebie nie ma w Londynie, bo byłabym u Ciebie regularnie! Pozdrawiam i życzę powodzenia w niekonwencjonalnym uzdrawianiu!

Marta

Źródło opinia Facebook – kliknij na link


P. Jarek

Bardzo serdecznie polecam. Pan Grzegorz Marć potrafi odmienić życie na dużo lepsze zarówno od strony fizycznej(usuniecie efektów skoliozy, wady postawy i lekkość chodzenia po pierwszym zabiegu) jak i mentalnej(zmiana życia dzięki hipnozie już po jednej sesji upragnionej zmiany weszły w życie). Polecam wszystkim którzy borykają się z różnymi problemami natury zdrowotnej. Pan Grzegorz Marć posiada wszechstronna wiedze, jest bardzo serdecznym i pomocnym człowiekiem. Ceny natomiast są bardzo przystępne.

Źródło opinia Google – kliknij na link


Bardzo rzeczowy, pozytywny i przede wszystkim profesjonalny – polecam serdecznie.

P. Adam

Źródło opinia Facebook – kliknij na link


P. Mateusz

Świetna osoba, pełen profesjonalizm, olbrzymia wiedza i genialne umiejętności.

Źródło opinia Facebook – kliknij na link


Długo szukałam a on był tak blisko mojego domu, no cóż, widocznie dopiero teraz sama podjęłam decyzje by być zdrową. Dzięki hipnozie uwolniłam nieuświadomiony lęk, po hipnozie pokazał mi się we śnie-jak powstał. Po terapii wisceralnej zniknęła niedoczynność tarczycy, nietolerancje pokarmowe, długo by wymieniać.
Dziękuje Ci za pomoc??troszkę szkoda ze nie masz kanału na yt, grupy wsparcia na fb, dużo ludzi szuka pomocy.

Źródło opinia Facebook – kliknij na link

P. Katarzyna


P. Magdalena 
Pozytywna opinia

Jestem stałą pacjentką i nie wyobrażam sobie inaczej. Bóle wieloletnie w kręgosłupie minęły,problemy z trawieniem odblokowane.. Polecam ,polecam ,polecam!!!

P. Mirosława J.
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Pana Grzegorza. Pomógł mi kiedy wszyscy lekarze nie wiedząc co mi jest prawie wmówili mi chorobę psychiczną. Kilka wizyt u Pana Grzegorza i stanęłam na nogi.

P. Agnieszka

Chciałam gorąco polecić terapeutę Grzegorza,trafiłam do Niego kiedy medycyna nie była w stanie pomóc mi dostatecznie dobrze…zaczęło się od bólu kręgosłupa w odcinku szyjnym,potem promieniującym bólem ręki w obrębie barku,łokcia i nadgarstka.wizyty u lekarza rodzinnego,a potem ortopedy nie były w stanie mi pomóc tzn leczenie które zalecili.bóle nadal były silne i utrudniały normalne funkcjonowanie nieprzespane noce powodowały brak koncentracji w pracy,ogólne kiepskie funkcjonowanie…. aż trafiłam do Grzegorza. Już po pierwszej wizycie doświadczyłam zaznałam cudownej ulgi ,z niedowierzaniem a jednocześnie lekkością wyszłam z Jego gabinetu.Terapia polegała na masażu i punktowym ucisku.raz na jakiś czas pojawiałam się w Jego gabinecie,kiedy czuję ,że jestem ,,pospinana”, a poza tym lubię te wizyty . Odkąd chodzę do Grzegorza nie biorę żadnych leków(chyba że na grypę:))bo nie mam takiej potrzeby.To są ręce które działają cuda!!!!!!Ostatnio moja mama cierpiała z powodu rwy kulszowej,widząc moje wyśmienite efekty leczenia ,bez problemu dała się namówić na wizytę u mojego terapeuty( zresztą ulubionego:))))efekt spotkania był zaskakujący,mama wyszła bez dolegliwości bólowych,funkcjonuje bez zarzutu,po miesiącu powtórzyła wizytę,tak na wszelki wypadek.GORĄCO POLECAM GRZEGORZA TERAPEUTĘ,JEST W 100% SKUTECZNY

Źródło opinia Google – kliknij na link


Bardzo serdecznie polecam. Pan Grzegorz Marć potrafi odmienić życie na dużo lepsze zarówno od strony fizycznej(usuniecie efektów skoliozy, wady postawy i lekkość chodzenia po pierwszym zabiegu) jak i mentalnej(zmiana życia dzięki hipnozie już po jednej sesji upragnionej zmiany weszły w życie). Polecam wszystkim którzy borykają się z różnymi problemami natury zdrowotnej. Pan Grzegorz Marć posiada wszechstronna wiedze, jest bardzo serdecznym i pomocnym człowiekiem. Ceny natomiast są bardzo przystępne.

Źródło opinia Google – kliknij na link


Profesjonalne podejście do pacjenta oraz jego problemu

Marek Rz

Źródło opinia Google – kliknij na link.


Dzięki Grzegorzowi żyje bez bólu okropnego bólu polecam wszystkim którzy mają jakiekolwiek problemy z kręgosłupem nie czekajcie idźcie do Grzegorza ? ręce które leczą ?

Justyna S.

Potwierdzam opinię Pani , to przynosi ulgę w bólu bez leków, każdemu kto ma problemy z kręgosłupem gorąco polecam Pana Grzegorza.


Pan Grzegorz jest rewaluacyjny każdemu polecam kto ma poważne problemy z kręgosłupem i przede wszystkim z tym związanym bólem. To działa.

P. Janina

Źródło Facebook


Dyskopatia szyjna czasami daje o sobie znać, wtedy wybieram się do Pana Grzegorza, wiem że pomoże i ból ustąpi. Polecam wszystkim.

P. Ania T.

Źródło Facebook


Znajoma poleciła mi Pana Grzegorza na problemy z kręgosłupem. To przemiły człowiek ze wspaniałym podejściem do człowieka. Ortopeda dał mi 3 miesiące zwolnienia a Pan Grzegorz sprawił ze po 2 wizytach nie odczuwałam już żadnego bólu. Bóle głowy to przeszłość. Rwa kulszowa po kontuzji dwie wizyty. Po pierwszej znacząca poprawa. Jestem u Pana Grzegorza co pół roku. Pomógł również mojej mamie i synkowi który miał problem jak się okazało ze źle umieszczonym biodrem w panewce. Fizjoterapeuta rozkładał ręce a Panu Grzegorzowi zajęło to parę minut. Polecam z całego serca. Każda wizyta to ulga dla ciała i umysłu.

P. Anna

Źródło opinia Google – kliknij na link


W grudniu bylem pierwszy raz na manualnej trapi………
Do dziś jestem w szoku jak w ciągu godziny nie działając wiele można zrobić aż tak wiele mega wiedza polecam!!!!
Oszczędności na aptekach i potencjalnych specjalistach, którzy w rezultacie albo odsyłają na stół albo inne badania itd które ostro pociągają za konto
Manualna terapia
Mega wiedza mega ulga polecam
To nie reklama
To szok po wizycie

P. Piotr

Źródło opinia Facebook


Chiropraktyka – Już po pierwszej terapii kręgosłupa przeprowadzonej przez Pana Grzegorza , bóle ustąpiły w 80 %. Znacznie poprawiła się ruchomość, a co najważniejsze ból kręgosłupa przestał budzić mnie w nocy. Po drugiej wizycie oceniam poprawę na jakieś 90 %. Jednocześnie dzięki zastosowaniu Akupunktury, pan Grzegorz sprawił, że ustąpiły drętwienia i obrzęki palców dłoni (zespół cieśni nadgarstka). Serdecznie polecam.

Źródło rekomendacja Facebook

terapia manualna opinie


Mirosława J.
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Pana Grzegorza. Pomógł mi kiedy wszyscy lekarze nie wiedząc co mi jest prawie wmówili mi chorobę psychiczną. Kilka wizyt u Pana Grzegorza i stanęłam na nogi.

opinie Oferto


Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pan Grzegorz uważnie słucha i na podstawie rozmowy dopasowuje terapię odpowiednią dla opisywanych symptomów. Co najważniejsze- wszystkie sposoby, którymi posługuje się Pan Grzegorz powodują nie tylko pozbycie się symptomów, ale to również walka z przyczyna problemu, co gwarantuje długotrwały efekt!

Jeśli miałabym opisać Pana Grzegorza jednym słowem na pewno byłoby to CUDOTWÓRCA. A dla wszystkich niezdecydowanych- gwarantuję, że jeśli się wybierzecie to jedyne czego będziecie żałować to to, że nie zgłosiliście się do Pana Grzegorza wcześniej ?

Źródło opinia Google – kliknij na link


Od dłuższego czasu zmagałam się z codziennymi, silnymi bólami głowy, po terapii poczułam znaczną ulgę. Bóle głowy nawiedzają mnie znacznie rzadziej i z mniejszym nasileniem. Polecam!

Gabriela

Miałam do czynienia z wieloma osteopatami,jednak żaden nie dorównywał Panu Grzegorzowi.Pełen profesjonalizm,ogromna wiedza i doświadczenie,a co najważniejsze fantastyczne podejście do ludzi i do problemu. Pan Grzegorz już po pierwszej wizycie poprawił znacząco komfort życia mojej mamie która od kilku lat zmaga się z chorymi biodrami kręgosłupem czeka ja długa droga do wyzdrowienia ale w końcu znalazła się osoba która potrafi pomoc !Polecam wszystkim którzy chcą wyzdrowieć w naturalny sposób,bez łykania bezsensownych tabletek

Justyna

Źródło opinia Google – kliknij na link

terapia manualna opinie


Bardzo gorąco polecam! Mój kręgosłup i moje samopoczucie mają się o wiele lepiej odkąd trafiłam do Pana Grzegorza

Źródło opinia Google – kliknij na link


Bardzo polecam. Sama korzystam i wielu moich znajomych jest bardzo zadowolonych z fachowej pomocy Grzegorza

Teresa

Źródło Facebook


 Polecam jak najbardziej Pan Grzegorz pomógł mi z moim okropnym bólem kręgosłupa teraz w końcu mogę normalnie żyć.
Justyna

Źródło opinia Google – kliknij na link


Od 18 roku życia borykałam się z bólem w plecach w odcinku lędźwiowym. Przerabiałam niezliczone ilości wizyt u ortopedów, neurologów, fizjoterapie, masaże. Wszystko pomagało ale na krótką chwilę, bo ból zawsze powracał. Do momentu aż w ubiegłym roku zmieniłam charakter pracy i ból zaatakował ze zdwojoną siłą. Kolejne konsultacje nie wnosiły nic nowego. W momencie całkowitego zrezygnowania został mi polecony Pan Grzegorz. Nie żałuję podjęcia decyzji o pojawieniu się w jego gabinecie. Po pierwszej terapii ból zniknął o prawie 80%, natomiast po kolejnej wizycie całkowicie. Do chwili obecnej ból w plecach nie daje się już we znaki, a ja mimo młodego wieku mogę wreszcie cieszyć się życiem bez nieustającego bólu. W momencie kiedy ostatnio zaczęłam także uskarżać się na skurcze i bóle w ramionach od razu podjęłam decyzję o leczeniu u Pana Grzegorza i już odczuwam poprawę w tej kwestii. Pana Grzegorza będę polecała każdemu – doświadczenie i indywidualne podejście to tylko część plusów jakie mogę wyliczyć. A dopóki ktoś sam nie sprawdzi, nie będzie wiedział o cudownej mocy jakie mogą sprawić ręce Pana Grzegorza.

Źródło opinia Google – kliknij na link

terapia manualna opinie


Człowiek o złotych rękach- bardzo mi pomógł w moich problemach z kręgosłupem. Jest fachowcem z dużym doświadczeniem. Polecam bardzo serdecznie.

Emila Źródło opinia Google – kliknij na link


Zacznę od tego, ze mam 70 lat. Bóle kręgosłupa dręczyły mnie od wielu lat, az w jakimś momencie stały się na tyle uciążliwe, ze miałam trudności nie tylko przy chodzeniu, ale w każdej niemal pozycji łącznie ze snem. „Zwiedziłam” bodajże wszystkie bardziej znane sanatoria w Polsce, a także na Słowacji ( tamtejsze terapie pomogły mi na najdłuższy czas), ale wszystko po jakimś czasie wracało do stanu wyjściowego. Któregoś dnia w trakcie rozmowy z przyjaciółka mieszkająca w Stanach poskarżyłam się na moje dolegliwości, a za kilka dni otrzymałam od niej link kierujący mnie na terapie naturalne do gabinetu w…..Kędzierzynie-Koźlu, w dodatku o przysłowiowy rzut beretem od mego domu. Z pewna rezerwą ( no bo jak to, pod nosem mam terapeutę i nigdy o nim nie słyszałam? ), zatelefonowałam i umówiłam sie na wizytę. Byłam mimo wszystkich sanatoriów w stanie nie budzącym wielkich moich nadziei, ale poszłam. Pan Grzegorz potwierdził, ze istotnie jestem w kiepskim stanie ale zabrał się do pracy. Trwało to jakieś 5-6 miesięcy, najpierw co tydzień, później co dwa zjawiałam się w „ gabinecie tortur” gdzie wprawne ręce Pana Grzegorza doprowadzały mnie konsekwentnie do stanu używalności. Po pół roku byłam nowym człowiekiem. Minęło od tamtej pory 6 lat a ja nadal jestem w formie. Pewnie, ze czasem coś dźwignie nie tak, popracuje w ogrodzie schylając się przez kilka godzin albo wymyślę jeszcze coś innego powodującego ból, ale wówczas bez wahania udaje się do Pana Grzegorza i na ogol po 2 wizytach znowu jestem „ na biegu”. Poleciałam jego terapie kuzynce z Raciborza i przyjaciołom z Wrocławia. Także byli w kiepskim stanie. O ile pamiętam, wystarczyły 2 albo 3 wizyty i stanęli na nogi. Nadal, gdy tylko coś jest nie tak, przyjeżdżają i Pan Grzegorz stawia ich do pionu . Na ogol raz na rok. Myślę, ze niewielu terapeutów pomaga równie skutecznie. Z pełna odpowiedzialnością za pozytywny rezultat polecam ten gabinet i terapeutę.

P.Barbara Źródło opinia Google – kliknij na link


Polecam ręce które leczą ból znika od razu?

Źródło opinia Google – kliknij na link

Bóle w odcinku lędźwiowym – Relacje

Bóle są nie do zniesienia najgorzej jest w odcinku lędźwiowym , w określonej pozycji dochodzi do silnego promienia bólu który unieruchamia na jakiś czas a później trudno się ruszyć, po prawej ręce okresowo przechodzi fala bólu do dłoni, od lewej strony stały ból barku koło łopatki – mówi P. Magda
P. Magda prosi o pomoc pomogłem już jej kuzynce więc ma zaufanie.
Przystępujemy do terapii manualnej kręgosłupa i uciski w odpowiednich punktach.
Odpowiedz organizmu jest natychmiastowa wszystkie bóle schodzą 90%.
P. Magda chodzi po gabinecie przeciąga się i sprawdza z niedowierzaniem
mówi – Co za ulga… cuda pan potrafi panie Grzesiu
Bezcenne chiropraktyka🙂
Za kilka dni robimy kontrolny zabieg – wszystko w porządku
oby tak łatwo było zawsze chiropraktyka

Super fachowiec. Godny polecenia. Postawił mnie na nogi opłacało się dojeżdżać do niego 60 km. Polecam

Dotkliwy ból prawego ramienia – RELACJE
P. Jarek 67 lat po przeróżnych nieskutecznych terapiach. objawy: od dłuższego czasu w ostatnim czasie nasilony dotkliwy ból prawego ramienia i przedramienia , ograniczenia ruchomości ręki, poranne drętwienie prawej ręki brak czucia w palcach, Zastosowana; terapia kręgosłupa, praca na powięziach, punktach spustowych itp. Jedna wizyta. Po zabiegu; ból ramienia i przedramienia całkowicie ustąpił, ograniczenia również ustąpiły, poranne drętwienia ręki czas pokaże.

Ograniczenia ruchomości ręki w zakresie 70% inne – RELACJE
Pani Elżbieta G. 63 lata od dawna umiała podnieść lewą dłoń maksymalnie 30 stopni poniżej ramienia, druga ręka również ograniczona ruchowo ale w mniejszym stopniu. Rwące bóle prawej nogi drętwienia ograniczenia ruchomości, bóle kolan inne pomniejsze dolegliwości jak Pani Elżbieta to określiła życie w ciągłym bólu. Po pierwszym zabiegu zwiększyła się ruchomość prawej ręki o 50% częściowo ustąpiły bóle nóg i drętwienia, wyraźnie poprawił się nastrój. P. Elżbieta przestała mrużyć oczy i marszczyć czoło, na drugi dzień po zabiegu umyła wszystkie okna w domu bo święta idą 🙂)) wcześniej nie była wstanie tego zrobić Po kolejnych 2 zabiegach ruchomość obu dłoni wróciło do normy sprzed lat Pani Elżbieta z radością informuje że potrafi samodzielnie zapiąć stanik i założyć nogę na nogę 🙂 drętwienia bóle nóg i kolan ustąpiły wyraźnie poprawił się sen kontynuujemy terapie by utrwalić proces powrotu do sprawności
 chiropraktyka
terapia manualna opinie

Polecam. Ból pleców zniknął.

Bóle kręgosłupa, bóle głowy, osłabienia itp.
Hej, polecam wszystkim terapię u Grzesia bóle kręgosłupa… Terapia wisceralna… mała uwaga Uzależnia 🙂 🙂 🙂 ciężko z nim się rozstać… 🙂 🙂 🙂
P.Sylwia

Kręgi szyjne – ostry ból szyi – RELACJE
Szczerze polecam Pana Grzegorza. Kilkukrotnie korzystałam z jego usług odczuwając znaczną poprawę, jednak ostatnio to co się wydarzyło przekroczyło wszelkie granice – potykając się skręciłam kręgosłup szyjny i nie byłam w stanie funkcjonować z bólu. W Szpitalnym Oddziale Ratunkowym po kilku godzinach oczekiwania usłyszałam, że przy takim schorzeniu wskazany jest zabieg operacyjny, zalecono używanie kołnierza ortopedycznego oraz leki przeciwbólowe. Niesamowite jest to, że gdy zadzwoniłam po pomoc do Gabinetu Terapii Naturalnych Pan Grzegorz przyjął mnie najszybciej jak to było możliwe. Do tej pory nie jestem w stanie wyjść z podziwu. Po jednej wizycie kołnierz nie był potrzebny, wróciła ruchomość, a ból minął. Wiedziałam, że Pan Grzegorz jest skuteczny, lecz to zdarzenie sprawiło, że nadal jestem pod ogromnym wrażeniem.
P.Ela
chiropraktyka

Kompleksowa obsługa ciała i organizmu. Indywidualne podejście. Profesjonalne usługi

Terapia manualna brzucha(Wisceralna) – w trakcie terapii…
RELACJE – PO DWÓCH ZABIEGACH
Przed zabiegami miałam silne bóle brzucha w nocy tak że nie mogłam spać już od co najmniej 2 miesięcy ulgę czułam chwilową jak się położyłam na wznak albo podkuliłam do siebie to ulżyło do tego często chodziłam do toalety 5 i więcej razy w nocy cały czas miałam uczucie do końca pęcherz jakby pełny dalej rano zawsze zmęczona i niewyspana co chwila bóle głowy,oczy mnie bolały i wysokie ciśnienie.
Po 2 zabiegach na brzuchu… nie mogę uwierzyć! ból brzucha CAŁKOWICIE USTĄPIŁ! do toalety nie wstałam ani razu w nocy dopiero rano, ciśnienie rano zmierzyłam – niskie, bóle głowy ustąpiły całkowicie, bóle oczu zmniejszyły się jakby nawet o 70%.
Kontynuuje zabiegi u Pana Grzegorza 🙂
P. Maria S.

Źródło Facebook

terapia manualna opinie


Najlepszy! Polecam 🙂

Na gorąco – Pani właśnie wyszła, ostry ból ramion szyi, drętwienia dłoni, ograniczenia ruchomości dłoni może je podnieść tyko do wysokości ramion, duże ograniczenia ruchomości szyi.

– Robimy zabieg –

PO – ból w dużym zakresie ustąpił, drętwienia ustąpiły, szyjka w lewo w prawo elegancko chodzi, ręce do nieba prawie sięgają chiropraktyka😉 aż miło chiropraktyka🙂 jak tu nie kochać tej pracy chiropraktyka

Źródło Facebook


Chiropraktyka

P. Magda lat 56 dokuczliwe bóle karku i ramion promieniujące przez rękę do dłoni, ból w odcinku piersiowym, bóle w lędźwiach, z bólami boryka się już od długiego czasu.

P Magda mówi – bóle są nie do zniesienia najgorzej jest w odcinku lędźwiowym , w określonej pozycji dochodzi do silnego promienia bólu który unieruchamia na jakiś czas a później trudno się ruszyć, po prawej ręce okresowo przechodzi fala bólu do dłoni, od lewej strony stały ból barku koło łopatki.

P. Magda prosi o pomoc pomogłem już jej kuzynce więc ma zaufanie.
Przystępujemy do terapii manualnej kręgosłupa i uciski w odpowiednich punktach.
Odpowiedz organizmu jest natychmiastowa wszystkie bóle schodzą 90%.
P. Magda chodzi po gabinecie przeciąga się i sprawdza z niedowierzaniem

P. Magda mówi – Co za ulga… cuda pan potrafi panie Grzesiu

Bezcenne 🙂

Za kilka dni robimy kontrolny zabieg – wszystko w porządku
oby tak łatwo było zawsze 😉

terapia manualna opinie


OPINIE – Terapia Wieloelementowa – terapia manualna kręgosłupa, terapia manualna brzucha (wisceralna), hipnoterapia,
Ufff od czego by tu zacząć…
18 lat temu urodziłam córkę i właśnie wtedy powstał mój problem z kręgosłupem w odcinku piersiowym.
Ból był nieznośny, uciążliwy…wrażenie jak by wkuwał mi ktoś gorące igły w kręgi Lekarze nie byli w stanie mi pomóc.
W końcu spotkałam Pana Grzegorza i okejjj jak to sie mówi…spróbuje
Jestem w szoku!!!!!
-już po pierwszej wizycie ból ustąpił
-ustąpił tez ból w kręgach szyjnych
-praca fizyczna już mniej męczy
-zmniejszyły się tez bóle głowy
Po kolejnych wizytach czuje się dużo lepiej!
Skorzystałam również z Hipnozy...
BARDZO POLECAM
Niezręcznie jest mi powtarzać mój problem osobisty…
Cieszę się ,ze otrzymałam znaczną pomoc.
Kilka dni temu miałam masaż brzucha...czekam na efekty.
BARDZO POLECAM WIZYTY
Jest to mile spędzony czas.
Tak myślę ,ze Grzegorz ma ogromną wiedzę o człowieku.
Bardzo DZIĘKUJE za pomoc.
Magdalena G.
chiropraktyka

Jeżeli masz poważne problemy z kręgosłupem serdecznie polecam to miejsce. Fantastyczny masaż terapeutyczny, znajomość tematu i profesjonalizm Pana Grzegorza Marcia jest godne polecenia.
Viktor

Nieustanne mdłości, utrata masy ciała >10kg – Hipnoterapia lęki – RELACJE
P. Ewa 23 lata od 11 miesięcy nieustanne mdłości z odruchami wymiotnymi szczególnie w sytuacjach stresowych, utrata masy ciała >10kg. Blokady stresowe przed i w trakcie egzaminów i wystąpień doprowadzające do obezwładniającego strachu itp.
Przez ten okres zrobione wiele badań takich jak; USG jamy brzusznej, gastroskopia , TK jamy brzusznej z kontrastem, rentgen klatki piersiowej i jamy brzusznej badania krwi: markery infekcyjne, jonogram, protein ogram, na choroby odzwierzęce, na reumatoidalne zapalenie stawów, nieswoiste zapalenie jelit i inne, badania moczu, EKG, echo serca, badania na pasożyty i grzybice układu pokarmowego. Badania niczego nie wykazały. Wszystkie alergie pokarmowe zostały wykluczone. 3 miesiące temu operacja usunięcia wyrostka objawy nie ustąpiły
Zastosowane równolegle: Hipnoterapia 2 sesje, kilka zabiegów bioenergoterapeutycznych
W tracie terapii mdłości i odruchy wymiotne zaczęły stopniowo ustępować aż całkowicie zaniknęły, poprawił się apetyt, spokojny sen, wróciły siły witalne, dobry humor 😉 Uśmiech pacjenta, bezcenne 🙂
Po jakimś czasie po wystąpieniach P. Ewa zdaje relacje …
Dzień dobry, chciałam tylko dać znać,ze wczoraj był „wielki dzień” i dałam rade! przeżyłam i nie było nieprzespanej nocy przed i nie trzęsłam się. Dałam z siebie wszystko, a stres jak wiadomo był, ale w naturalnych normach i nie było nieobezwładniającego strachu. muszę przyznać,ze przez to,ze to tego stresu było znacznie mniej poszło mi IDEALNIE. dlatego chciałam raz jeszcze pięknie podziękować za uratowanie mi życia!

 


Skutecznie i fachowo.

Ostry ból głowy od kilku dni – Relacja na gorąco – Chiropraktyka
Pani Danuta umówiona jest na popołudniu ale tak bardzo ją boli głowa że przychodzi 2 godziny wcześniej z prośbą o pomoc, opisuje że ból jest już dla niej nie do zniesienia. Wykonuje zabieg manualny z punktami spustowymi i ból całkowicie znika. Pani Danuta podskakuje z radości nie może uwierzyć! 🙂 Radość mi się udziela
terapia manualna opinie

Mogę podzielić się opinia z sesji hipnozy. Efekt przerósł moje oczekiwania. Sesja przeprowadzona profesjonalnie, nastawiona na mój komfort pod względem poczucia bezpieczeństwa- wszystko zostało przed sesją omówione, wyjaśnione krok po kroku jak będzie przebiegać sesja- nic więc mnie nie zaskoczyło. Co do efektów hipnozy, jestem pod wielkim wrażeniem siły hipnozy, jeżeli tylko chcemy zmienić coś w swoim życiu,w niewygodnych nawykach wystarczy „zaprogramować” siebie na nowo poprzez taka sesję. ? W moim przypadku problem z uwielbieniem słodyczy zakończył się po jednej sesji , wystarczyło w trakcie hipnozy wprowadzić sugestie, że słodycze są mi obojętne i rzeczywiście tak się stało ? . Tak więc szczerze polecam gabinet Grzegorza Marć.

P. Joanna

Źródło opinia Google – kliknij na link


P. Marcin
To naprawdę działa polecam wszystkim, 9kg w dół w 3 miesiące, co było nie do osiągnięcia wcześniej. Polecam wszystkim zainteresowanym ????

    

Jestem bardzo zadowolona z terapi hipnozy która jest bardzo skuteczna na wielu poziomach. Bardzo polecam ❤

Krystyna

Źródło opinia Google – kliknij na link


Hipnoza – strach, syndrom jelita drażliwego – RELACJE

P.Maria – strach i lęki dla Pani Mari to była codzienność doprowadziło to do rozstroju całego układu trawiennego i w konsekwencji syndromu jelita drażliwego itp.
Po sesjach u P. Mari całkowicie lęki ustąpiły a fizyczne objawy całkowicie znikły, układ trawienny unormował się.
Relacja P. Mari
Od wielu lat borykałam się ze strachem w końcu zdecydowałam się na podjecie kroku i ze trzeba coś z tym zrobić sukces odniosłam w hipnozie strach znikł a ja przestałam się bać gorąco polecam seanse z Grzegorzem Maria

Kilka zdań pacjentki tydzień po pierwszej sesji Hipnoterapia na odchudzanie
Jak próbuje słodycze rozbieram smak na czynniki pierwsze czuje tłuszcz cukier itp. nie smakują mi zamiast tego jem owoce. Smak słodyczy jest mi obojętny to mi przynosi satysfakcje, jest dokładnie jak chciałam :-). Naprawdę potrafimy siebie poustawiać jak chcemy, teraz otwieram barek z słodyczami zastanawiam się co zjeść i na nic nie mam ochoty zamykam barek 🙂
Zdrowo się odżywiam po prostu w naturalny sposób wybieram te zdrowe rzeczy.
Nie smakują mi słodycze jestem zachwycona !!!


Fobie lęki / rozwój osobisty – RELACJE

P. Joanna – napady panicznych uporczywych lęków w określonych sytuacjach np. gdy ktoś naciska klamkę w pokoju w którym się znajduje i innego rodzaju fobie utrudniające codzienne funkcjonowanie.

Po skończonej pierwszej etapie terapii czyli zniwelowanych zaburzeniach nerwicowych z objawami lęków przed określonymi sytuacjami pojawił się wewnętrzny spokój. Na tym nowym etapie życia Pani Joanna poczuła wiatr w żaglach poszliśmy dalej, zaczęliśmy pracować z pewnością siebie asertywnością szeroko pojętym rozwojem osobistym.
Relacja Pani Joanny Polecam hipnozę u Pana Grzegorza świetne rezultaty naprawdę warto skorzystać z pomocy i się przeprogramować życie staje się lepsze !! polecam Joanna

Polecam Grzegorza, jego metody terapii manualnej likwidują ból kręgosłupa i wizualnie widoczne są różnice przed i po wizycie. Proszę skorzystać, a miło będziecie Państwo zaskoczeni 🙂

P.Jacek Google opinia


Witam. Polecam Pana Grzegorza, w 100%

P.Ania


Chiropraktyka – Naturoterapia – Kręgarz Opole Strzelce Opolskie Racibórz Rybnik Gliwice Krapkowice Knurów Wodzisław Śląski Jastrzębie Zdrój Prudnik Nysa Zabrze Ruda śląska Tarnowskie Góry Kędzierzyn-Koźle Katowice Wrocław Zabrze Bytom Chorzów Zawadzkie Pyskowice Toszek Głubczyce Głuchołazy Pruszków Kietrz Głogówek Polska Cerekiew Krasiajów Warszawa

Facebookterapia manualna opinie

opinie Chiropraktyka – Naturoterapia – Kręgarz – Hipnoza


Kontynuując korzystanie z tej strony www, wyrażasz zgodę na użycie "ciasteczek" ("cookies"). Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close