ból nadgarstkaZespół cieśni nadgarstka zazwyczaj objawia się drętwieniem i bólem palców, ból nadgarstka, obrzęki palców, ból przedramienia, drętwienie mrowienie ręki w łokciu, mrowienie palca wskazującego, środkowego oraz połowy palca serdecznego, zanik mięśni kłębu kciuka, osłabienie siły uchwytu, brak precyzji i ograniczenia ruchów, utrudnione zaciśnięcie ręki w pięść, wypadanie z dłoni trzymanych przedmiotów,

Początkowo pojawia się jako np. małe chwilowe drętwienie, ból nadgarstka i palców czasem dolegliwości się nasilają i nocą nie dają spać. Drętwienie i ból występują zwłaszcza w trakcie wysiłku np. przy pisaniu na klawiaturze, podczas jazdy na rowerze, czynności domowych, pogarsza się stopniowo coraz bardziej sprawność ręki a ból nasila się i staje się nie do zniesienia, a w palcach traci się czucie.

Jeśli ból nadgarstka kciuka pojawia się albo występuje cały czas się ale przy ruchu ręki jakby chciało się wykręcić ścierkę ból nasila się, jest duże prawdopodobieństwo że możemy spowodować aby ten ból ustąpił dzięki Akupunkturze, mam dobre rezultaty w tym zakresie dlatego zapraszam na zabiegi lub do kontaktu i konsultacji.

Relacja Pacjentki Pani Violety

Już po pierwszej terapii kręgosłupa przeprowadzonej przez Pana Grzegorza , bóle ustąpiły w 80 %. Znacznie poprawiła się ruchomość, a co najważniejsze ból kręgosłupa przestał budzić mnie w nocy. Po drugiej wizycie oceniam poprawę na jakieś 90 %. Jednocześnie dzięki zastosowaniu Akupunktury, pan Grzegorz sprawił, że ustąpiły drętwienia i obrzęki palców dłoni ( zespół cieśni nadgarstka ). Serdecznie polecam.

Źródło rekomendacja Facebook

Kontakt 500 530 655 Grzegorz Marć

Strona główna

Ból Nadgarstka – Akupunktura Grzegorz Marć

 ból nadgarstka
ból nadgarstka, zespół cieśni nadgarstka, cieśń nadgarstka objawy, cieśnina, zespół cieśni nadgarstka operacja, zespół cieśni nadgarstka operacja cena, operacja cieśni nadgarstka, zespół cieśni nadgarstka rehabilitacja, zespół cieśni nadgarstka objawy, cieśń nadgarstka operacja, zespół cieśni nadgarstka leczenie, cieśń nadgarstka objawy, zabieg cieśni nadgarstka, ciesnia nadgarstka, ból łokcia, cieśnia dłoni, zespół cieśni, objawy cieśni nadgarstka, ból w nadgarstku, ból ręki, ból rąk,