bolesne miesiączki

W ponad 50% przypadków bóle menstruacyjne ustępują a miesiączkę przechodzi się dużo łagodniej gdy ułoży/ustawi się prawidłowo biodra poprzez manualną terapie kręgosłupa. Wynika to z mojej praktyki i doświadczenia. Nieprawidłowo ułożona miednica często utrudnia przepływ krwi i może być przyczyną tworzenia się skrzepów co powoduje bolesne miesiączki i innego rodzaju dolegliwości, wzrasta poziom zmęczenia mogą pojawić się migreny, pogarsza się stan psychiczny, słabnie libido itp.

 

  Jeśli dodatkowo rozbuduje się zabiegi o terapie wisceralną ( masaż manualny brzucha ) skuteczność  znacznie rośnie w górę okresy stają się regularniejsze i dużo łagodniejsze.

Szczerze polecam

 

spine 1

Terapia manualna kręgosłupa 

Prawidłowo przeprowadzona daje doskonałe rezultaty nawet przy ostrych bólach kręgosłupa, bóle pleców, bóle bioder, rwa kulszowa, bóle głowy, drętwienie dłoni, bóle menstruacyjne oraz stawów (wszelkie „wybicia”, „skręcenia”, zwichnięcia kontuzje) i innych. Koryguje wady postawy i ma działanie rehabilitacyjne. Zabieg poprzedzony jest masażem chińskim, który daje doskonałe efekty przy likwidowaniu napięć i bólów mięśniowych. Masaż wykonywany jest na kanałach energetycznych – meridianach używanych m. in. w akupunkturze i akupresurze.

więcej

                                                                                                       Terapia Wisceralna
belly-3186730_1920

Usuwa napięcia narządów wewnętrznych prowadzących do zaburzeń metabolicznych, krążenia krwi i limfy powodujących pojawienie się szkodliwych bakterii,

grzybów, pasożytów, wirusów i obniżając odporność, Terapia manualna brzucha układa organy wewnętrzne po przemieszczeniach spowodowanych urazami i przemieszczeniami po wypadkach lub nadmiernym wysiłku. Przywrócenie prawidłowego rozluźnienia i elastyczności brzucha uwalnia zastoje organów wewnętrznych i przywraca równowagę procesów fizjologicznych i regeneracyjnych takich jak np. bolesne miesiączki . Poprawia się krążenie krwi i limfy.

więcej

bolesne miesiączki

Bolesne miesiączki – bóle menstruacyjne – TO naprawdę działa !

bolesne miesiączki