osteopataOsteopata, chiropraktyk, kręgarz,, terapia manualna kręgosłupa, naturoterapia wszystkie te metody maja pomóc w poprawie zdrowia i lepszej sprawności kręgosłupa usuwając ból. Pracuje się tutaj z przyczynami z źródłem bólu i dolegliwości po przez całkowicie naturalne metody, takie jak uciski odpowiednich punktów i różnego rodzaju manipulacje ciałem przywracającymi ruchomość, zdrowie czy ustąpienie bólu.
Od dawna interesuję się Terapiami Naturalnymi i filozofią wschodu. Przeszedłem wiele szkoleń i kursów w różnych zakresach Medycyny Naturalnej, od Terapii manualnej kręgosłupa, głębokich masaży mięśniowo powięzionych, terapii Wisceralnej, masażu Tajskiego po terapie wg.Tradycyjnej Medycyny Chińskiej obejmującej między innymi ziołolecznictwo, dietetykę, diagnostykę wg.TMC  terapie takie jak Gua Sha i Jin Shin Do, jestem również certyfikowanym bioenergoterapeutą i hipnoterapeutą. Jednak to nie dyplomy i certyfikaty czynią mnie skutecznym terapeutą, a umiejętności i doświadczenie.
Pozdrawiam i zapraszam
Opinia pacjentek z Google

Miałam do czynienia z wieloma osteopatami,jednak żaden nie dorównywał Panu Grzegorzowi.Pełen profesjonalizm,ogromna wiedza i doświadczenie,a co najważniejsze fantastyczne podejście do ludzi i do problemu. Pan Grzegorz już po pierwszej wizycie poprawił znacząco komfort życia mojej mamie która od kilku lat zmaga się z chorymi biodrami kręgosłupem czeka ja długa droga do wyzdrowienia ale w końcu znalazła się osoba która potrafi pomoc !Polecam wszystkim którzy chcą wyzdrowieć w naturalny sposób,bez łykania bezsensownych tabletek

Juustyna

Żródło opinia google – kliknij na link

Od dłuższego czasu zmagałam się z codziennymi, silnymi bólami głowy, po terapii poczułam znaczną ulgę. Bóle głowy nawiedzają mnie znacznie rzadziej i z mniejszym nasileniem. Polecam!

Gabriela

Żródło opinia google – kliknij na link

Bardzo gorąco polecam! Mój kręgosłup i moje samopoczucie mają się o wiele lepiej odkąd trafiłam do Pana Grzegorza ?

Mirka

Żródło opinia google – kliknij na link

Osteopata

osteopata